| EndOfJoke a întrebat:

Nu merge metin 2 tim and chaos.Imi zice numele sau parola sunt gresite, dar nu sunt am cont pe server 1 si pe 2 si la amandoua scrie a fel.Am prieteni la care le merg.Va rog dau funda vocrying numai ziceti-mi voua va merge sau ce are.

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Cand iti faci un cont pe metin2, oricare altul (tim, chaos, fun etc.)
Trebuie sa fi primit un link de activare la metinul respectiv

Instructiuni:
1. Deschizi messul.
2. Apesi pe mesajele tale.
3. Vezi ca o sa scrie ceva legat de metin2tim sau metin2chaos cu un link de activare
4. Apesi pe mesaj, dupa care pe linkul de activare.
5. Vezi daca merge

Bafta!