| batistaaa a întrebat:

Salut lume...am o intrebare cum pot sa merg incet cu masina la gta san andreas adica ca o masina normala in joc.De mers stiu cum dar sa conduc nu Va rog ajutati-ma ..Raspuns castigator fundita

3 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

... asta tine de indemanare cu mouse-ul si cu tastatura trebuie sa te stii un pic asta nu e cv care nu se poate invata joacate mai mult si vei invata tongue

| wrestelmania a răspuns:

Nu tii apsasat pe buton cum faci de scrii multe litere si estii incepator

| batistaaa explică:

Poate vOI reusi astept mai multe raspunsuri oricum mersi...
mai astept raspunsuri