| David5000 a întrebat:

Salut lume!

am o problema, am cumparat jocul Max Payne 3 de la Emag si l-am instalat pe laptop-ul mamei mele,am bagat codul de pe cutie,si in timp ce ma jucam,imi aduc aminte ca daca vreau sa il instalez pe pc-ul meu(asta era esential,vroiam sa il instalez acolo deoarece pc-ul acela este mai performant, dar nu am mai putut de rabdare sa nu il joc)nu o sa accepte codul deoarece este folosit

intrebarile:

1.va merge si pe celalalt pc daca dezinstalez jocul de pe laptop-ul mamei?
2.pot primi banii inapoi?
3.pot primi alt joc Max Payne 3?

multumesc

2 răspunsuri:
| FryBoy a răspuns:

Daca il dezinstalezi o sa mearga pe celalalt.

| geo675 a răspuns:

Da poti intra, dvd-ul e luat original dintr-un magazin deci o sa ai ocazia sa intri in contul pe care deja ti l-ai facut pe cale legale, nu ai motive sa te ingrijorezi