| FaNa1337K a întrebat:

Salut lume...am o problema cu youtube, am dat upload la un mix, si nimeni nu-l poate asculta zice asta: "This video contains content from Acromax GmbH and UMPG Publishing, one or more of whom have blocked it on copyright grounds." Ce sa fac? Sunt disperat :( Uitati-va singuri https://www.youtube.com/watch?v=A-u6pKaJkoU

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Nu e destul frate, trebuie sa scrii cine detine mixul, si sa enumeri piesele din el.
Si sunt mai multe la mijloc ca si eu am avut probleme din astea.

Ca faza e ca nu permite la oricene sa posteze mixuri si din astea doar celor pe care youtube stiu ca au o permanenta postare doar de mixuri sau doar de funny clips stii?

In fine mai incearca sa scii mai multe in descriptie si scie si
: You can suport "Dj FaNaT1k" on facebook: si pui linkul
soundcload: si pui linkul
Sau alte linkuri unde il poti gasi.

Sper ca te-am ajutatbig grin

2 răspunsuri:
| DrLaw a răspuns:

Problema e ca tu nu ai scris nimic in descriptie, nici cine sunt detinatorii mixului, nici cine a facut mixul si nici nu le detii. Asta e tot.

Prima data uitate la alte mixuri si vezi ce scrie in descriptie la ele, dupa fa la fel si la tine si s-ar putea sa tinabig grin

Sper ca te-am ajutatbig grin

| FaNa1337K explică (pentru DrLaw):

Am pus doar " GJ happy" sau "Dj FaNaT1k" si tot nu mere

| DrLaw a răspuns (pentru FaNa1337K):

Nu e destul frate, trebuie sa scrii cine detine mixul, si sa enumeri piesele din el.
Si sunt mai multe la mijloc ca si eu am avut probleme din astea.

Ca faza e ca nu permite la oricene sa posteze mixuri si din astea doar celor pe care youtube stiu ca au o permanenta postare doar de mixuri sau doar de funny clips stii?

In fine mai incearca sa scii mai multe in descriptie si scie si
: You can suport "Dj FaNaT1k" on facebook: si pui linkul
soundcload: si pui linkul
Sau alte linkuri unde il poti gasi.

Sper ca te-am ajutatbig grin