| gabriel10 a întrebat:

Vreau sa vad ceva pe youtube si imi zice asa:This video contains content from Sony Music Entertainment and UMG, one or more of whom have blocked it in your country on copyright grounds.Si youtube are treaba cu romani?(Inainte puteam sa-l vad, acum de ceva timp nu). Ce sa fac sa pot viziona acest video pe youtube?

Răspuns Câştigător
| amaadina a răspuns:

Nu il poti vedea, ptc vidieoclipul apartie lui Sony si lui UMG care sunt case de discuri... happy
Faza ca l'ai putut vedea inainte, e alta mancare de peste happy
L'ai putut vedea, ptc nu l'au reclamat cei de la Sony, care au interzis video'ul in Romania. Cred ca trebuie sa plateasca statul ca sa poata fi vazut video'ul si din Romania...

Cauta video'ul pe trilulilu sau pe dailymotionwinking

"This video contains... copyright grounds" inseamna Videoclipul are continut de la Sony Music Entertainment si de la UMG, unul sau mai multe videouri au fost blocate in tara ta, din cauza Drepturilor de autor.

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este o eroare de la ei

| ZapPy a răspuns:

Daca ai cont incearca sa iesi din el. Cam asta ai putea face. Si eu patesc de genu dau Sign Out si apoi merge. Cius.