| alex999lead a întrebat:

Salut lume ma joc metin2 destros,imi puteti spune cum pot sa fac set universal, sunt ninja arc si nu cam stiu cum sa imi fac itemele, app pe metin nu sunt bonusuri 6/7

Răspuns Câştigător
| Chirs a răspuns:

Daca vrei unviersal e foarte simplu, pe arma pui dex, str, int depinde ce esti. PAtrundere, critica, semi om. In rest pe majoritatea itemelor pui PV, Crit, PAtrudnere, Semi om si daca vrei universal pui pe fiacare item 3k pv si 15, 15, 15, 15 Adica 15% sabie, 15% evantai, 15% pumnal toate astea!

| Valentin_Vali_1999 a răspuns (pentru Chirs):

Imi poti spune si mie cum fac un cont pe metin2 destros?

3 răspunsuri:
| Valentin_Vali_1999 a răspuns:

Imi puteti spune si mie cum fac un cont pe metin2 destros?