| Softwer a întrebat:

Salut lume, mi-am cuparat ieri un laptop Toshiba si ce jocuri imi puteti recomanda sa joc pe el? il am de : 2.20 Ghz Intel core, placa grafica are Intel Graphics Extreme, 1GB RAM, memoria 30 GB ( nu are net ).Dau funda celor mai multe jocuri! (fara GTA si altele de genu asta ).Ms anticipat : )

2 răspunsuri:
| Softwer explică:

Ce va cu mai putina violenta? jocuri de astea gen SuperMeatBoy.

| iulyan_9096 a răspuns:

Ce ar fi sa joci crysis, este un joc cu imuscaturi, dar poti sa conduci si masini, este super tare http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xvfVmlVcnJI