| YusukeHaizaki a întrebat:

Salut lume. Recent am gasit un site de pariuri cs go. royal-cases.com, am dat si eu acolo o incercare gratuita si am primit un item bun ( Karambit Marble Fade ), acum ce sa fac sa depozitez, sa nu, cine are idee daca e legit sa mi zica si mie. Site ul e legit?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Legit? Nici pe departe. Toate site'urile in care se pariaza sunt fake. Acum vreun an parca a fost tam-tam pe Youtube, toti au inceput sa demaste site'urile astea ca fiind fake si frauduloase.
Cei care faceau reclame la site'uri erau mana-n mana cu proprietarii site'ului, sunt o gramada de video pe Youtube.

Si ce chestie, prima incercare gratuita si ai ''castigat'' un karambit marble fade? Ala costa 600 Euro big grin probabil acum iti spune, sa bagi bani in cont sau ceva ca sa validezi etc. Fake tare. Tine mine, lasand la o parte chestia cu fake, frauda, etc e un business, e vorba de profit, nu de caritate.