| Reddfox a întrebat:

Care este cel mai mare premiu pe care l-ati castigat vreodata? Al meu a fost un Karambit Fade pe CS:GO

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

O scapat unu' odata un FMS+9.
Nu l-o mai primit inapoi.

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu imi vine nimic in minte momentan, cu toate ca am castigat mai multe chestii la viața mea.

| Desireღ a răspuns:

50 lei într o pungă de chips uri, frumos.
Amc iei multe pungi de Chio sperând că o să pice bilet la Untold

| Reddfox explică (pentru Desireღ):

Cel mai mare premiu al meu, la o punga de chipsuri a fost de 10 lei laughing

| Desireღ a răspuns (pentru Reddfox):

Ar trebui să fii fericit, unii nici 10 lei nu găsesc într-o pungă de chipsuri

Răspuns utilizator avertizat
| AntoniaRules a răspuns:

Un carnetel cu caini.(din Italia de la jocuile de noroc)

| Axely a răspuns:

Nimic xD