| SELtY a întrebat:

Salut lume va rog frumos sa ma ajutati cat mai repede cu un trade hack pentru Metin2Ro functionabil. Ma bazez pe voi!winking

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Asa ceva nu exista pe metinele hostate, ce naiba aveti oameni buni de vreti sa furati itemele altora care au fost platite sau facute cu munca grea,TRADE HACK NU EXISTA,NU EXISTA, EXISTA DOAR KEYLOGGERE sau VIRUSI!, Trojane si ALTE RAHATURI Mallwer.
Daca vrei trade hack poti lua unul care se plateste si merge pe metinele NE HOSTATE pentru ca daca e hostat nu o sa potii in veci sa folosesti trade hack, pentru ca ce ai vrea tu ar fi ceva gen TeamW., tu ai vrea un program care sa intre in 5 secunde in PC-ul altuia si sa dea accept la trade, dar doar un CyberComputer de ultima generatie poate sparge un Firewerl.
DECI RASPUNSUL PE SCURT E CA NO SA GASESTI DECAT „VIRUSII"