| weapon a întrebat:

Salut lume. Va rog frumos sa ma ajutati.Rog seriozitate! E buna configuratia aceasta de PC? NVIDIA Ge Forge 9500 GT 1 GB Intel Quad Core 2.59 GHz 3 GB RAM Placa de baza MSI Windows 7 Professional 32 bit. Ma tenteaza sa-mi pun aceasta configuratie la PC si in special pentru un joc maret pentru mine. happy GTA IV! imi va merge bine cu aceasta configuratie jocul GTA IV? O sa mi se miste bine in general PC-ul cu aceasta configuratie? Mai am vreo o saptamana la dispozitie sa-mi aleg si procesorul. Vreau Intel, dar nu stiu de care.In principal, cred ca va fi Quad.Imi puteti spune si voi unul dar nu foarte scump? EXCLUS i3, i5,i7! Multumesc mult! Sper ca ati citit!

Răspuns Câştigător
| Cuvântul1 a răspuns:

I3,i5,i7 is cele mai bune dar si cu quad core cred ca iti merge, configuratia ii buna.bafta

2 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

Ms de funda.

| DmxSDoG a răspuns:

Da ii buna comfigurarea si eu am avut gta 4 normal si nu ii asa de bun pc meu ca atau si toate mor mers normal.