| Andrei4178 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru cei care joaca cs... Vreau sa imi iau ori un mouse steelseries sensei ori steelseries kinzu, nnormal ca mi-am dat seama care este mai bun dupa pret si dupa dpi si bazat pe asta am doua sau trei intrebari:

-Care este mai bun ( stiu deja dar sa fiu sigur)
-La sensei pana la cat pot scadea dpi?
-Si care se merita sa mi-l iau am vazut ca kinzu se strica repede...
FUNDAAAA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| AimeZ a răspuns:

Eu iti recomand sensei din propria experienta. Crede-ma l-am testat, faceam ravagii mai ales pe respawn. Deci cu drag ti-l recomand! Bafta.

| Andrei4178 explică (pentru AimeZ):

Multumesc dar am o intrebare... sti ca potis a ii micesti dpi pana la cat pot sa ii dau de jos?

| AimeZ a răspuns (pentru Andrei4178):

Asta nu stiu, dar iti recomand sensei. Daca iti luai de la razer era un program care setari cum si ce.