| CaPoNNe a întrebat:

Salut M-am apucat de curand de un joc numit EpicDuel si nu prea stiu la ce sa plusez dintre str dex tehno si suporrt sunt(mage) si daca puteti sa imi spuneti de face fiecare dintre ele va multumesc dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| DeTech a răspuns:

Nu iti spun romane. Si eu sunt, la fel ca tine Tech Mage si folosesc dex build ( adica pui multe puncte pe dexteritate si alegi ori STR, daca folosesti Hit sau Gun, ori Support ptntru bazoaka)

| DeTech a răspuns (pentru DeTech):

~ Atentie la neatentie! ~
Pentru* bazoaka

| Royall a răspuns:

La mage, e bine sa bagi dexteritate si tehnologie mai mare. Iar la magii sa bagi multe puncte in traznetul ala de pe al doilea rand si in ploaia aia de sub trasnet. Deoarece ele se bazeaza pe dexteritate si tehnologie. Strategie bagi numai daca vrei sa dai mult pe strike, iar supportul este ca sa dai mai tare cu bazooka de pe spate.