| CaPoNNe a întrebat:

Salut M-am apucat de curand de un joc numit EpicDuel si nu prea stiu la ce sa plusez dintre str dex tehno si suporrt sunt(mage) si daca puteti sa imi spuneti de face fiecare dintre ele va multumesc dau funda la cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| FloFlo888 a răspuns:

Salut! Fii atent. La Mage este bun Tehno si Support, uitate la fiecare dintre abilitatile pe care le ai la 6-7-8 MAX ( cele mai bune ) si vezi ca o sa scrie de ex"Advanced with : Support" parca...si la alea care scrie asa daca bagi mult la Support primesti daune mai multe la abilitatea respectiva. Mult Succes