| Trandafir_Cristian_1993 a întrebat:

Salut, m-am apucat de Marketglory si am intrat de pe contul meu pe contul surorii. Pana acum jucam amandoi de pe calculatorul lui. Si am fost suspendat. Aveti idee cat timp voi fi suspendat?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa nesimtirea alora, definitiv. Si mie mi-au suspendat contul. Din acelasi motiv. Nu e voie cu doua conturi pe acelasi device (computer).

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu iti da voie sa ai mai multe conturi pe acelasi devices (Calculator).
2 Daca este prima oara poate veni ca un advertisment sau o suspendare temporara timp de 24 ore.
3 Poti sa intri in MarketGlory dar sa ai brower diferit (fratele sa stea pe Chrome, iar sora pe Opera).Ca si exemplu.
4 Astepti 24 ore sa vezi daca este doar suspendat temporar daca nu este permanent.
5 Mult Succes la facut bani.