| TDSDARK a întrebat:

Salut,m-am apucat de SAMP din toamna si de cand am intrat pe server (rpg 1) am vrut sa ma fac Taximetrist, am aplicat in toate factiunile LS/LV/SF. si toti mi-au raspuns asftfel: Aplicație slabă, sunt aplicații mult mai bune ca a ta. Pe viitor fi atent la cerințe și dezvoltă toate dialogurile aplicației (în special descrierea (o descrierea bună începe de la 4 – 5+ rânduri (6 – 8+ rânduri în dialog)) și motivele pentru care vrei să te alături acelei facțiuni (pentru a avea o idee pentru motivee intr-o aplicație, intereseazăte și răspunde-ți la intrebările: Ce face?, Cu ce se ocupă?, Ce îmi place mie?, Ce vreau să fac în aceasta?, Ce cred despre aceasta?, după ce ți-ai răpuns la aceste întrebări îți poți formula mai mult de un motiv care să fie foarte bune și convingătoare), însă nu uita și celelalte dialoguri sunt foarte importante.), fi sincer în aplicație și scrie toate sancțiunile primite de la admini cu explicațiile lor dacă este cazul, dacă ai avut facțiuni anterioare le treci pe toate cu motivul părăsirii acestora. Nu încerca să copiezi din alte aplicații pentru că dacă ești prins, vei fi automat respins. Baftă data viitoare!
Si nu inteleg adica am scris intre 4-6 randuri dar nimeni nu m-a acceptat. Asa ca va rog daca puteti sa imi scrieti si mie ce ar trebui sa scriu sa fiu acceptat. stiu ca nu este corect dar m-am saturat ca vreau sa intru. FUNDA