| ReignForest a întrebat:

M-am inregistrat pe www.thesims3.com si ca sa pot sa dowloadez trebuie sa bag un serial code. Am bagat orice serial code de pe net si nu a mers.Cine are serial code care sa mearga, sau daca nu sa imi dea contul lui/ei care are deja introdus serial code si sa mearga.Merci raman datoare.

Răspuns Câştigător
| Liuuu a răspuns:

1 la mana: trebuie sa ai jocul cumparat adica nu luat de pe net
2 la mana: la fel cum sunt si alte jocuri ca webkinz etc. fiecare joc the sims 3 are un alt serial code
3 la mana: niciodata nu se nimereste sa fie un serial sa zic "neatins"
De ce nu iti merge? Poate l-ai downloadat(jocul), iar acel om care l-a publicat pe net e deja inregistrat si nu se pot folosi 2 - 3 coduri. BONUS! Nimeni nu o sa iti dea cont ca trebuie sa iti dea si parola. Sfat: ceea ce downloadezi de pe thesims3 iti baga virusi in joc si ti se va bloca daca nu este jocul original, asta numai in caz daca ai nimerit serialul tongue