| primavara2012 a întrebat:

Cand imi fac cont pe www.thesims3.com nu inteleg ce 'Serial code' cere, este cumva un cd-key sau ceva?

Răspuns Câştigător
| BDoruAndrei a răspuns:

Serial Code, este codul de instalare al jocului, si pentru multiplayer adică online! Sunt si coduri piratate care fac jocul sa se instaleze dar nu merge online!

| primavara2012 explică (pentru BDoruAndrei):

Iti multumesc pentru raspuns, dar tot am o nelamurire. Daca am jocul original merge sa imi fac cont?

| BDoruAndrei a răspuns (pentru primavara2012):

Da! Ar trebui sa meargă!

4 răspunsuri:
| RaduROG a răspuns:

E cd-key-ul care de obicei e pe spatele manualului de instructiuni

| ILikeTheDiamonds a răspuns:

Til dau pe ameu id kilertank :p