| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, m-am jucat Fifa 1 vs 1 la SEASONS cu o persoana chiar de treaba si nu stiu cum sa-l caut pe Xbox sa-i dau add, cum sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Probabil ai dreptate, data viitoare cand mai intalnesti oameni ok sa le iei UserName din timp, dar probabil stii asta acum... laughing

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Atunci cand esti in interfata principala, apesi pe controller butonul X (cel mare luminos), apoi dai in dreapta de stick, ajungi la People, dai in jos pana la Recently played with, il selectezi cu butonul A si aici ai o lista intreaga cu persoanele care au jucat cu tine diferite jocuri.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru CristianCRS):

Am facut asta, dar pe el nu-mi arata. Poate pentru ca nu am jucat in aceeasi echipa.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru CristianCRS):

Da.

| CristianCRS a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Probabil ai dreptate, data viitoare cand mai intalnesti oameni ok sa le iei UserName din timp, dar probabil stii asta acum... laughing