| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit sa joc civilizat pe counter strike si sa vina cineva cu aim sau wall si sa imi strice distractia. Punct! Vreau si eu un aim sau un wall bun pentru counter strike 1.6 testat de voi fara steam. Primul aim/wall functionabil+explicatii=funda!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Iata ce nu permitem noi pe TPU.ro:
- la nivelul postarilor, se considera ca nepermis tot ce este pasibil de respingere:
- injuriile, limbajul obscen, agresiunea verbala si amenintarile de orice fel;
- manifestari ale intolerantei fata de orice etnie si fata de optiunile religioase, politice, sexuale etc. ale fiecaruia; instigarea la ura si intoleranta;
- spam/publicitate nesolicitata;
- rezolvarea de teme pentru acasa prin intermediul postarilor pe TPU;
- postarile triviale sau care nu corespund cu specificul site-ului;
- postarile care nu sunt formulate tinand cont de regulile minimale ale gramaticii;
- postarile care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc)
- postarile care incalca drepturile de autor, oferind informatie preluata din alte surse, fara precizarea acestor surse.
- postarea de linkuri de de pe diferite site-uri care promoveaza sau incurajeaza pirateria
- hartuirea utilizatorilor;
- abuzul de orice fel (abuzul de dreptul de a posta, abuzul de dreptul de a vota sau de orice alta functie de pe site);
- asumarea identitatii altor utilizatori sau crearea de clone;
- hacking"
Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

| hashu1985 a răspuns:

Eu zic sa te joci cinstit, eventual numai cu jocul original de pe STEAM.Nu costa o avere, e aprox 5-10euro,in functie de perioada in care-l cumperi si de ofertele existente (a fost chiar si 3euro zilele trecute).
Cumpara-l original, merita toti banii si ai o gramada de avantaje cum ar fi:
-Comunitate mare
-Iti poti adauga prieteni, poti vedea in orice moment pe ce servere joaca si te poti alatura lor
-Esi mult mai putin banuit de coduri
-Poti concura in competitii de CS
-Te poti jucat numai pe servere steam-only unde sansa ca sa dai de jucatori codati este cu 99% mai mica de cat pe serverele publice de CS

Pe langa toate astea, cum crezi tu ca o sa ajungi sa joci vreodata mai bine jucand cu coduri?
Cum tu ii urasti pe cei ce joaca cu coduri si tu vei avea parte de acelasi sentiment din partea altor jucatori in monetul in care o sa le activezi.

| simplu94 a răspuns:

Steam_wall_v2_8_rar
sper sa iti fie de folos mie imi merge si pe steam big grin