| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit sa joc civilizat pe counter strike si sa vina cineva cu aim sau wall si sa imi strice distractia. Punct! Vreau si eu un aim sau un wall bun pentru counter strike 1.6 testat de voi fara steam. Primul aim/wall functionabil funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu functioneaza...ori nu ai fost destul de explicit ori nu merge.

| Skilline2012 a răspuns:

Cel mai bun aim-wall-speed pe care uneori il folosesc si eu! merge 100%
Link download: http://fisierulmeu.ro/59GR3DL0ZJYH/BadBoy-v4-2-rar.html

Apesi pe executabilul badboy si intri in cs. Pe tasta "end" il activezi. Bafta!