| anonim_4396 a întrebat:

M-am reapucat de Metin2 RO.Am o intrebare... Sura BM rezista bine la BO cu Flacara la M1 si restul punctelor bagate in Lovitura Intunecata? Sau sa dau depreciere si sa bag in Protectie?

(Am level 29)

3 răspunsuri:
| Stelistull a răspuns:

Nu cred ca rezista prea bine dar daca ai iteme bune iti merje singur.

| LikeABoss99 a răspuns:

La un sura nu ii trebuie neaparat protectie sura este bazat mai mult pe atac cu magii dar daca doresti poti pune si pe protecti dar nu tias recomana

| KbT a răspuns:

Ma eu te sfatuiesc sa bagi din nou in protectie vei rezista mai mult