| ReTz a întrebat:

Salut, ma adresez in special jucatorilor de Counter Strike 1.6.Am si eu un laptop si vreau sa joc Cs happy, cum o faceam pe pc...dar acum am instalat driverul de la mouse si cand sunt in Cs se blocheaza mouse-ul la interval de 2-3 secunde happy, jocul merge perfect, nu inteleg ce ar putea fi avand in vedere ca joc si Dota(warcraft3) si nu se blocheaza.

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Alege alt COunter strike

| ReTz explică:

Aveti careva idee cum as putea sa joc Cs 1.6(steam) pe rezolutie 640x480 tinand cont ca rezolutia laptopului este de 1366?