| FcDinamoBuc a întrebat:

Salut, ma adresez jucatorilor de Dota 2 in special, am un Laptop Dell Windows 7-64 bit, Intel Core i5, 4GB Ram si placa video 1700 HD Graphics Family, am dat totul la maxim in Dota 2, de acolo de la advanced si imi merge putin in reluare happy, nu sacadeaza, nu delay, Reluare, o fi de la placa video sau trebuie sa -i fac vreo setare la placa? FUNDA

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Sincer....si eu am incercat sa joc Dota 2 pe 2 laptopuri bune si asa mi-a facut si mie...pe PC imi merge perfect dar cand vine vorba de laptopuri aceeasi probleme, reluare straight face

| cezarultau a răspuns:

Dau gratis pe cont steam 40 invitatii dota2, nasu_vadym1@yahoo.com