| Iorga_Emanuel_1995 a întrebat:

Ce jocuri imi merge pe un laptop Dell cu 2 gb ram si placa video mobile Intel(r) 965 express chipset family si procesor 1, 8 ghz Intel mobile core 2 duo t7100

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In cat timp isi intra in windows si ce windows ai?

| Iorga_Emanuel_1995 explică (pentru RAY):

Am windows 7 ultimate pe 32 bit stiu trebuia sa pun pe 64 dar daca e nevoie o sa il schimb pe 64 doar dati-mi niste jocuri asa nici cele mai noi asa ceva frumos si sa imi mearga nu prin reluare

| RaduTN a răspuns:

Te poti juca 2 jocuri cu grafica buna online. Amandoua sunt pe Facebook.
1.KingsRoad
2.Dead Zone.

Daca nu ai placa video nu prea o sa iti mearga jocuri recent aparute dar o sa te poti juca SA:MP, Metin 2, CS:Source.

Bft wave