| TheGamers a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva, cum sa bag harta romaniei pe ets2? Nu reusesc nicicum, am incercat o gramada de versiuni ale hărții si degeaba (jocul e cracuit)

2 răspunsuri:
| Florin05 a răspuns:

Ia-ti iar jocul de undeva si asigura-te ca include toate DLC-urile.
Eu am gasit asa ceva cautand ETS 2 repack sau ETS 2 all dlc download.
Daca website-ul din care descarci este din 2018 sau 2017 nu are dlc-ul cu Romania. (depinde, unii isi updateaza websiteurile. daca are o lista cu dlc-urile adaugate nu ezita sa o citesti)

| TheGamers explică (pentru Florin05):

O sa incerc si asa