| Laurgeorge1432 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu un metin2, cu rate 1000 sau mai mult cu otel+9 la magazin si cu bonusuri 1-5 si 6.-7, sa faci banii usor si itm la fel, fara lag dar in afara de: metin2 dinamik. appolo united, 4just,sunrise, syera, european, hotstyle, serene, sau un metin2 ca hammer sa ai totul gata...
Vreau un raspuns repede dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| ŞobolanulVesel a răspuns:

Metin 2 Epical e PVP-PVM crești ușor oțele la magazin si accesori+9.

| Noxed a răspuns (pentru ŞobolanulVesel):

Epical este un metin care nu pre am ce spune de el cresti greu de la lv 30 faci rost de bonusuri din cufere si otelele le gasesti la shop dar iti trebuie multi bani + daca vrei sa fi super bun iti trebuie si un pet care iti ia si ala ogramada de facut bani pentru el eu ti-l recomand pe Buzau nu gasesti otel dar faci imediat rost faci 10kk la orci in 5 min si daca ai noroc iti mica niste iteme de te inbogatesti

| Laurgeorge1432 explică (pentru Noxed):

Am vazut o prezentare si nu prea imi place ....mai ai si altul?smug

7 răspunsuri:
| Furthermore a răspuns:

Metin2 jucausii nu are otel la magazin dar costa putin. Faci repede banii si e asemanator cu RO (are cufarul ucenicului si fragmente d-alea de energie).

| Laurgeorge1432 explică (pentru Furthermore):

Imi dai si site? ca nu gasesc...

| Laurgeorge1432 explică (pentru Furthermore):

Da-mi site ca nu gasesc

| Laurgeorge1432 explică (pentru Furthermore):

Mai astept raspunsuri.