| Xander123 a întrebat:

Ma cheama Alex si am o problema cu un joc. de vreo saptamana mi-am luat GTA V pentru PS4, dar dupa ce am ajuns la patruzeci si ceva la suta, nu am mai primit nicio misiune si am incercat orice, am sunat la toate numerele cu fiecare personej, am mers prin tot orasul si am asteptat, am refacut ultimele misiuni, am update-at jocul, dar nimic. Stiu ca solutia ar fi sa restartez tot jocul si sa o iau de la capat, dar nu vreau sa pierd tot ce am facut. Ma poti ajuta?

1 răspuns:
| Tudorcsf a răspuns:

Pai ai locatile de pe mapa ascunse sau asa ceva sau nu se incarca nu stiu poti arata un screen?