| kjawfyer a întrebat:

Salut.Ma gandeam sa imi cumpar un Laptop,pentru gaming, si am cautat si insfarsit am gasti ceva:http://www.cel.ro/......70m-2gb-l/
Pai la 3000 lei mi se pare destul de bun, i7 8gb ram Radeon HD 7670m are si 750GB memorie.Voi ce credeti? As putea juca jocuri precum NFS:The Run,Dirt3, Battlefield 3 pe acest laptop.Cam ce fps as avea la medium?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

MW3 sau Bf3 prind un framrate decent pe un pc la jumatate cat cel listat de tine. pe acel sistem le poti juca linistit pe high!