| TronHD a întrebat:

Salut ma grabesc unu mi-a furat contul de clash royale l.am recuperat am schimbat tot dar el tot poate intra pe cont iar un baiat din clasa la mine mi-a zis ca ii poti da resetare la telefon celui care a intrat5 pe cont va rog spuneti-mi cum pot face asta

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut, asta este impsibil nu poti printr-un joc sa resetezi un telefon.
Singura optiune este prin contul de google care este logat in telefon, doar prin ala poti sa faci resetare unui telefon de la distanta.