| Parvu_Marius_Gabriel_1972 a întrebat:

ma intrebam daca i-mi poate oferi cineva un host gratuit pentru serverul meu de samp, dau owner si tot ce mai trebuie. big grin

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

laughing gazduirea din pacate costa. nu e ca hosting-ul pentru pagini web sau forumuri.

| TheEyes a răspuns:

Salut.In primul rand asta este un site pentru probleme personale si pentru intrebari.Nu este sa iti hostezi tu serverul sau sa va facem noi temele. Daca ai vreo problema, atunci pui intrebare...Bafta in continuare.

| Sasha24 a răspuns:

Nu exista hosting samp gratis deoarece serverele de samp consuma prea multe resurse pentru un serviciu gratuit.
Recomand http://hqh.ro/hosting/samp la doar 5euro lunar primesti 50sloturi iar ping-ul este extrem de mic, nu exista intreruperi datorita UPS-urilor / generatoarelor. Nu o sa gasesti nicaieri combinatia asta de preturi mici si calitate mare.