| MaximSpeed a întrebat:

am cumparat un host de samp dar nu stiu cum sa pun serverul pe host si nu stiu cum se scripteaza cine il face sa mearga primeste pe server owner+comenzi full+owner forum+acces host cine se pricepe la host si scriptat sa dea add la id mess:ionutiuliano@yahoo.com.

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Ii intrebi pe cei care ti-au dat host-ul.

| vanzarics16 a răspuns:

Te pot ajuta eu cu game mod si tot ce ai spus tu acolo big grin Ti`l pot face eu sa mearga ..am cel mai bun gamemode add:vanzari0cs

| QuickSmart a răspuns:

HostName: Laimon RPG
Address: 188.213.212.247:7778
Players: 2 / 25
Ping: 20
Mode: Laimon RPG v1.3.1
Map: LS and SF
ADAUGA pitic_robert@yahoo.com iti dau eu un GameMode de samp un server adica.

| MicroVoltsHacks a răspuns:

Rappers ||**Romania**|| Role-Play
Samp.ozea.ro:7777
uite aici un sv lasa sv-ul tau nu merita sa incepi un sv de la zero intra pe asta avem si playeriwinking