| nix999 a întrebat:

ma joc de ceva timp euro truck simulator si nu inteleg ce trebuie sa fac la prima misiune, care stie dau funda.mersi

2 răspunsuri:
| Alexutzz15 a răspuns:

Deci iti iei un tir la inceput apoi urmaresti instructiunile apesi de 2 ori pe m si o sa vezi unde trebuie sa mergi ca sa iti iei o dubita, apoi dai pe n si te uiti unde trebuie sa o livrezi apoi te intorci iar inapoi si alegi alta misiune. Sper ca te-am ajutat!

| TeoriaLuiPytagora a răspuns (pentru Alexutzz15):

O sa trebuiasca sa merg la mata doamne ce copil prost. unde mm iti arata unde sa livrezi esti tu prea prost explica calumea cand dai un raspuns