| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Ma joc euro truck si nu inteleg ce trebuie sa fac la prima misiune? as vrea raspunsuri bine explicite si daca o fac pe prima la a 2-a ce fac? ( Fundoi grasan)

Răspuns Câştigător
| needstrenght a răspuns:

Pai la inceput, uita-te pe harta mica unde vezi o firma de transport. Te duci acolo si cand esti cu triul pe sageata aia ce se invarte dai enter. Acolo o sa alegi unde vrei sa transporti si ce, in functie de tarile desblocate. Asa de fiecare data

| TeoriaLuiPytagora explică (pentru needstrenght):

Imi poti spune si cum arata firma aia de transport? big grin

| needstrenght a răspuns (pentru TeoriaLuiPytagora):

Nu le țin minte pe toate, dar cele mai importante sunt EuroAcress si EuroGoodies.