| Ursulake a întrebat:

Ma joc fifa 21 si mi se pare exagerat 6 minute repriza la squad battles, si as vrea sa dau pe beginner, sa dau un gol si sa astept sa se termine, dar vreau sa fac altceva pe laptop in timpul asta, dar cand il bag in bara, sau si daca il pun in mod window, cand intru pe atltceva se pune pe pauza jocul si nu trece timpul, stiti vreo solutie sa nu se mai puna pe pauza?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu existalaughing Asta e mecanism gandit de ei ca sa nu poti face farm.

| aumih16 a răspuns:

Asta e mecanismul jocului! nu poti asa ca vrei tu!