| Michaela89 a întrebat:

Am un laptop de vreo 2-3 luni și atunci când intru într-un joc se pune jocul în bara 5 minute, apoi după vreo 10 minute se întâmpla iar.E vreo problema la componentele laptop-ului?

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Nu e de la laptop. In cel mai rau caz dela windows. Dar... toate jocurile iti fac asa?

| Michaela89 explică (pentru MitroKta):

Da..pai windows-ul e piratat si de la un timp mi se cere sa il activez.

3 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Sau s-ar putea sa fie componentele de vina, daca joul e cere o performanta ridicata. De ex, placa video s-ar putea sa fie mai slaba decat cere jocul ala.

| Ktalusul a răspuns:

Cred ca e de la hard.
Sau na dul la un reparator sa til verifice.
Funda?big grin