| Undercover260801 a întrebat:

Ma joc minecraft 1.5.2 si nu merg comenzile /gamemode "You don't have permission to use this comand". Ce sa fac? Am facut 2 lumi. pe una merge iar pe una nu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Open to lan si dai Allow cheats pe on si merge...

1 răspuns:
| andrejko111 a răspuns:

Salut. Cand creezi lumea acolo unde scrie sa pui numele lumii mai jos este o optiune " mai multe setari " dai acolo si setezi allow comands sau ceva de genu :) Sper ca tream ajutat

Uita-te peste canalul meu de youtube :https://www.youtube.com/channel/UCY1FG4EV8odcXcRXKu5Xguw/videos am doar un video dar acuma se posteaza cel de al doilea :) da un like daca iti place