| Alexandrel_Alex_1990 a întrebat:

Salut, ma joc san andreas si am o problema la o misiune, si anume fender ketchup. Am luat un save game de pe net ca sa trec de misiunea in care trebuie sa inveti sa zbori cu avionul si acum cand incerc sa fac misiunea fender ketchup jocul imi da freeze si trebuie sa il inchid cu ctrl ald del. Ce ar trebui sa fac pentru a nu-mi mai da freeze?

3 răspunsuri:
| IuliaAndreea35 a răspuns:

Ia o alta salvare. happy Si eu am patit.
Misiunea de care zici e usoara, du-te si condu pe pista aeroportului si o sa o treci usor, altfel il omori pe ala si pierzi.

| Alexandrel_Alex_1990 explică (pentru IuliaAndreea35):

Da dar problema este ca daca mi-as mai lua o salvare, as avea aceeasi problema...

| IuliaAndreea35 a răspuns:

Ba nu. Salvarea e de vina. Foloseste alt site sa vezi, mie mi-a mers.