| theionutz112 a întrebat:

Ma numesc Ionut si doresc daca ma puteti ajuta cu : daca aveti o comunitate de cs, daca vreti sa ma adaugati rank mare deoarece: am experienta in comunitati ( am avut peste 5) si vreau sa ajut cu comunitatea pot plati(financiar) si am niste categorii super dar super tari care va vor ajuta cu membrii multi+ ca vin la voi cu 2 sv de jail break + cs + membrii noi!
Nume de logare: ^Oxyde

2 răspunsuri:
| SwiTc3r a răspuns:

Pai una ar fi www.kzh.ro eu sunt Jam3Sb0nd :D id fondatorului (lui fantasy) e fantasylgz si id meu e adivasilie :D haide la noi

| theionutz112 explică:

Id de mess: Oxyde_93