| Damian_Enache_2000 a întrebat:

Salut, mă poate ajuta si pe mine cineva? Nu știu câți dintre voi știți dar a fost pentru o perioada scurta de timp jocul "Watch Dogs" free eu am fost unu' dintre cei care a descarcat jocul. dar cand vreau sa ma joc. nu imi pornește. se deschide launcher-ul de la uPlay se deschide launcher-ul jocului și atat, el ramane intr-un loading continuu. Stie cineva ce ar trebui sa fac? E logic că voi da si funda celui ce mă ajută.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Salut. Stiu ca a fost gratis si eu l-am luat happy dar e o panarama de joc. Mie mi-a mers fara probleme, dar urmeaza pasii astia:
1. Instaleaza MV C++ 2010 fie x64, fie x86
https://goo.gl/wp8zjg

2. Uplay settings
- Debifeaza '''Enable in-game overlay for supported games''
- Cand apesi pe play, va trebui sa iesi din full screen mode si sa te uiti la intr-o in windowed mode. Odata terminat, o sa poti juca fara probleme.

| Damian_Enache_2000 explică (pentru N0xEterniS):

Mersi, chiar am sa incerc sa vad daca functioneaza. Chiar daca nu functioneaza mersi totusi de ajutor.

1 răspuns: