| Cristea_Razvan_1996 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns, va rog? Am primit ps4 si am cumparat gta5 online pentru el, dar cand dau sa joc online imi spune ca trebuie sa cumpar nu stiu ce de pe store de la ps, pe spate la cutia cd-ului scrie ca jocul este online, ma poate ajuta cineva cu un raspuns, daca chiar trebuie sa cumpar acel ceva pentru ps ca sa pot juca online?

Răspuns Câştigător
| Bernardus a răspuns:

Da, pe console iti trebuie abonament ca sa joci jocuri online. Uite de asta era mai OK un PC, consolele fiind un sistem foarte inchis

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, ca sa poti juca online it trebuie abonament la playstation plus.

| Cristea_Razvan_1996 explică (pentru Wr3nch):

CHiar daca jocul este cumparat?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cristea_Razvan_1996):

happy Nu exista joc cu multiplayer pentru ps4 care sa nu necesite abonament la PS Plus. ''Avantajele '', Pe langa acces la multiplayer sunt 2 jocuri gratuite lunar pentru ps4, 2 pentru ps3, si acces la demo-uri si jocuri la pret promotional.

| Bernardus a răspuns (pentru Cristea_Razvan_1996):

Da, pe console iti trebuie abonament ca sa joci jocuri online. Uite de asta era mai OK un PC, consolele fiind un sistem foarte inchis