| An0nnimul a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine am luat ban permanet pe mentin2 ro ca am facut reclame la niste site-uri si as vrea sa intreb daca imi pot debana contul ca am avut itm foarte bune pe el si as vrea sa stiu daca il pot debana cumva sa contactez pe cineva va rog mult daca ma pueti ajuta!

2 răspunsuri:
| mialuatcontu a răspuns:

1. Daca cunosti un gm e posibil 2.Ai cautat-o cu lumanare totusi

| An0nnimul explică:

Nu cunosc gm.Dar daca ma puteti ajuta sa vb cu un gm de pe virgo deoarcece eu joc pe virgo.