| adytzucatalin a întrebat:

Salut:am si eu un lg ku990i si am incercat sa pun filmein el dar nu a mers...am luat un convertor (ultra video convertor)spunea si un baiat mai sus...am facut setarile asa cum arata pe linkul ala dar imi face filmu doar pe jumate...nu imi face tot filmu (ex:din 1 ora 30min cat avea filmu mi l-a facut la 50 min)vreau sa stiu si eu de ce...va rrog daca puteti sa ma ajutati si pe mine...ma puteti gasi la adrresa de mess crazy_ella20@yahoo.com...sau pueti posta pe acest site...va multumesc mult

3 răspunsuri:
| DeMentaa a răspuns:

E sunt prea multe filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu divx pocket sau daca nu iti merge vezi ca exista divx mobile converter si cu siguranta iti va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara licenta