| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,mai exista jocuri gen L.A Noire? in afara de Mafia 2 si Murdered Soul suspect adica jocuri din astea cu investigatii si chestii de genu nu cu crime si alte din astea cum e in GTA un jocin genul L.A Noire, Murdered

2 răspunsuri:
| Unicornaş a răspuns:

laughing ala de pe fb, criminal case. Nu prea stiu jocuri de astea. Skyrim?

| adrianbestboy98 explică (pentru Unicornaş):

Alea de pe fb sunt pentru pruncii de 10-11 ani care au tomberoane de pcuri nu pentru mine care am o nava pentru jocuri si skyrim nu e cu detectivi, rezolvat cazuri etc. lol