| cristian51090 a întrebat:

Salut.Mam plcitisit de calcator dati-mi jocuri care sa nu ma plcitisesc, m-am plictisit de tanki online, Combat arms eu, cs 1.6.mu online. Dati-mi va rog jocuri distractive cu impuscaturi.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Sunt multe.Intra pe ra-rbg(fara cratima) la sectiunea games si cauta acolo tot felul de jocuri si intra pe google, scrie numele jocului urmat de cuvantul gameplay.

Misto ar fi:

Battlefield 2, 3-e un fel ce CS,planse mai mari,grafica mai buna,tancuri, elicoptere, avioane de vanatoare si e si mai greu.De exemplu: nu poti compara sniper-ul din CS cu cel din bf.In bf iti i-a ceva timp sa inveti sa tragi bine cu luneta.

Crysis 1 Warhead si 2-Si e asta e misto.

Call of duty(COD)-toate.

Daca doresti sa descarci ceva de pe site-ul care ti l-am dat cauta pe google Bi-tTorr-ent(fara cratima!)ca il gasesti usor, il descarci, instalezi si descarci cu el. Poti pune pauza la download daca inchzi PC-ul.
Cand vrei sa descarci ceva de acolo dai click aici:(e un exemplu)

http://i.imgur.com/9oQoo.png

Cand instalezi programul ai grija ce bifezi.Sa nu se deschida odata cu windows-ul.Verifica sa nu fie deschis cand nu il folosesti.Incetineste netul!(Nu mult dar se simte la descarcare, poate e doar la mine ca e prost rau internetul...)

4 răspunsuri:
| PaulCopcea a răspuns:

Killing Floor!

| Mihaitza_Mitzuu_1998 a răspuns:

Incearca call of duty, sunt foarte multe, eu le-am trecut pe toate big grin

| LucianEduard a răspuns:

Frate dc te limitezi la shootere cand sunt o gramada de jocuri misto ma rog jocusi "cu impuscaturi" online misto is battlefild play4free
crossfire
war inc

| Bombardier1999 a răspuns:

Salut imi dai mi contul de tanki te rog?