| StefanCS a întrebat:

Salut *-_-* TPU ce jocuri online gen : combat arms; counter strike la fel acceasi structura FUNDA

3 răspunsuri:
| Florin_2034 a răspuns:

BodyCount,Borderlands,BattleField 3, Halo,Prototype, Call of Duty4, Just Cause 2, Lost Planet2, TerminatorRed Dead Redemption
Dead rising 2, Metal Gear Solid 4, Bayonetta, Gran Turismo 5, Super Mario Galaxy 2

funda!
Gran Turismo 5
Super Mario Galaxy 2

| Florin_2034 a răspuns:

Worms,Battlefield 3, Super Mario Galaxy 2, Just Cause 2, Lost Planet2, Terminator

| Richard_8745 a răspuns:

Warrock,Wolfteam,Crossfire,AVA,All points buletin, Sudden Attack