| DomnuGamerYT a întrebat:

Salut membri TPU,care stiti puteti sa-mi spuneti cum rezolv o mica problema cu tableta Allview city plus pe care o sa v-o spun mai jos?
Cand vreau sa imi deschid tableta, imi apare logo-ul companiei Allview si dupa aia dupa cateva secunde in loc sa se deschida revine din nou la logo si asa imi face pana la nesfarsit.Am incerat sa intru in recovery mod sa imi dau un reboot dar tableta nu vrea sa imi intre in acel mod.Ce sa fac? Dau funda garantat.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

Va trebui sa instalezi un alt ROM.