| Salahadin73 a întrebat:

Cand imi deschid tableta(Allview 2 speed quad) imi apare doar logo-ul companiei si atat.Cum as putea s-o resetez?

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

In principiu porneste dupa ce-ti afiseaza logo-ul mai mult timp, ai rabdare putin. Tine degetul apasat mai mult timp pe butonul de pornit/oprit pana se aude un "click", asa se reseteaza. Asigura-te ca e incarcata, se descarca si daca sta degeaba si nu o folosesti.

| CersetoruVesel a răspuns:

Am avut o tableta EBODA si am patit la fel doar ca ma mine scria "android" si nu se intampla nimic si a trebuit sa ii schimb softul.Dar are o gaura micuta sau ceva pe spate ori pe langa sloturi si poti sa il declansezi bagand o scobitoare in acea gaurica ai grija sa nu bagi in gaura de la microfon big grin

| Salahadin73 explică (pentru CersetoruVesel):

Am incercat si.....era microfonul. laughing