| MiculFaraon a întrebat:

Merge pe acest laptop fifa 17? http://altex.ro/......-2gb-linux

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Pe low.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Merge frate dar e linux trebuie free dos ca sa mearga jocurile linux este facut pentru informatii sau acte dosare etc sau sa scoti filme dar daca iei free dos tot aceiasi placa video merge perfect fara lag la maxim settings

| Andr18 a răspuns:

Pai cauta pe internet fifa 2017 system requirements si uitate la ce-ti cere jocul si vezi daca componentele laptopului sunt destul de bune