| Zdog a întrebat:

Ce părere aveți de acest laptop https://altex.ro/......-2gb-linux merita sa l cumpăr?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Acest laptop îl recomandam într-o perioadă, când prețul era 1700 lei. Și la 1900 lei merită dar cred că mai bine aștepți până de Black Friday, poate prinzi ceva mai bun.

| Samariteanul a răspuns:

Am mai luat si eu de pe Altex si erau destul de bune, acum el arata bine, si nu e exagerat de scump.Parerea mea intreaba-ti un prieten cu mai multa experienta, ca noi iti suntem straini si nu stim ce ti-ar placea.

Răspuns utilizator avertizat